Trasy - Polska
Trasy - Zagranica

400 najlepszych hoteli wybranych przez Forbes

02.11.2008
Forbes wraz z grupą ponad 75 ekspertów (liderzy biznesu turystycznego, dziennikarze turystyczni itp.), wybrali 400 najlepszych hoteli i ośrodków wypoczynkowych na świecie. Wybrano je z wcześniej utworzonej listy 800 najlepszych tego typu obiektów z wykluczeniem nowo powstałych i dopiero co wyremontowanych.
Podczas oceniania hoteli i ośrodków wypoczynkowych eksperci brali pod uwagę następujące kryteria: obsługę obiektu, pokoje i łazienki, wystrój, jedzenie i napoje, ogólnodostępne obszary obiektu i ułatwienia, możliwości uprawiania sportu i ofertę rozrywek oraz lokalizację obiektu. Dla każdego obiektu biorącego udział w badaniu profesjonalni dziennikarze przygotowali dokładne opisy obiektów pretendujących do TOP400 na podstawie własnych wizyt w tych hotelach i ośrodkach. Witryna forbestravel.com to obecnie jeden z najważniejszych przewodników poświęconych luksusowemu podróżowaniu i wypoczynkowi.

Na liście Forbes-a nie znalazł się żaden polski hotel ale trafiły na nią np. dwa hotele w Pradze, Four Seasons i Mandarin Oriental (na zdjęciu).

<<Powrót do strony głównej

Reklama

Galeria zdjęć z podróży

Su-26
Wie??a Gda??sko
Scelidozaur
Widok na zamek od strony rzeki

Kalendarium
Relacje z imprez
Relacje z wypraw
Poradniki
Sprzęt
Kursy walut
EUR4,1310 PLN
USD3,0503 PLN